Ürünler
AKSESUAR ÇEŞİTLERİ

Koku Önleyici-B072


Ürün Adı : KOKU ÖNLEYİCİ
Ürün Kodu : B072
Markası : aurepel
Komşu’nun Mutfak Bacasından Çıkan Koku,
Artık Rahatsız Etmeyecek...

KOKU ÖNLEYİCİ APARAT
Bu ürün; mutfak bacalarının havalandırma menfezlerine takılarak yemek kokularının dışarı    atılmasını sağlayan ve aynı bina içindeki dairelerin yemek kokularının bir birine karışmamasını sağlayan aparattır.
Mutfak bacasına takılan aparat aspiratörün çalışması ile devreye girecek çalışma esnasında aparatın kapakları açılarak yemeğin kötü kokusu tahliye edilmiş olacaktır. Aspiratörün çalışması durdurulduğunda ise aparatın kapakları kapanarak dışarıdan gelen koku, böcek ya da farklı hava akımları önlenmiş olacaktır. 

KOKU ÖNLEYİCİNİN MONTAJI

İŞLEM BASAMAKLARI
1. Koku önleyicinin üzerinde bulunan “”  ok işareti yukarıda ve kendinize bakacak şekilde, Altında bulunan “BAŞARI” logosu alt tarafta ve kendinize bakacak şekilde bacaya monte edilecektir.
2. Koku önleyicide bulunan kilit tırnaklar; karşılıklı iki tırnak uzun, diğer iki tırnak kısa yapılmıştır. Baca sıva derinliğiniz az ise kısa tırnaklar kilitlenip koku önleyiciyi bacaya sabitleyecek; Eğer baca sıva derinliğiniz fazla ise uzun tırnaklar devreye girerek koku önleyiciyi bacaya sabitleyecektir.
3. Koku önleyiciye takılacak aspiratör çıkış boru çapı 130 milimetredir, eğer sizdeki mevcut spiral boru 120 milimetre ise ikinci ek aparat koku önleyici girişine monte edilir. Böylece aspiratör çıkış borusu rahatlıkla koku önleyiciye monte edilmiş olacaktır.
Aparat bu haliyle kullanıma hazır hale gelecektir.
NOT: MONTAJINI YAPTIĞINIZ KOKU ÖNLEYİCİ DE BULUNAN    OK İŞARETİ VE “BAŞARI” LOGOSUNUN OKUNUP OKUNMADIĞINI KONTROL EDİNİZ.

KOKU ÖNLEYİCİ APARAT İLE İLGİLİ TEKNİK BİLGİLER
Koku önleyici aparatın iki parçalı olan kapakçıklarında özel olarak tasarlanmış noktalar vardır. Aspiratörün devreye girmesi ile üfürülen yemek kokusu kapakçıklar açılıp kapandığı için kolayca dışarı atılacak ve herhangi bir zorluk ortaya çıkmayacaktır. Kapakçıkların birbirine temas etmesini ya da üfürülen yağlı maddeler karşısında yapışmamasını önleyecek bir tasarım (küçük nokta şeklinde puntacıklar) uygulanmış bu durum da sistemin daha sağlıklı çalışmasını sağlamıştır.
Bu aparatın kullanımı sayesinde apartman içindeki dairelerin yemek kokuları birbirine gitmeyecek böylece kötü kokulardan duyulan rahatsızlık önlenmiş olacaktır. Günümüz de özellikle bayanların şikâyet ettiği kötü kokunun mutfaklara yayılması bu aparat sayesin de engellenmiş olacaktır.

KOKU ÖNLEYİCİNİN BAKIM VE TEMİZLİĞİ
Ürünün daha sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için maksimum her 6 ayda bir yerinden çıkartılarak temizlenip tekrar yerine monte edilmesi tavsiye edilir.
Aparatı iyi günlerde sağlıklı şekilde kullanmanız dileklerimizle…
 
DİKKAT: Ürünümüz sadece aspiratörlü mutfak bacaları için uygundur.
Ürünlerimiz TPE nezdinde koruma altındadır.koku önleyici; koku aparatı ; koku püskürtme ; mutfak baca aparatı ; baca aparatı, kokusavar, mutfak bacası, aspiratör bacası, yemek kokusu , atık yemek kokusu, balık kızartma koku önleyici , menfez havalandırma aparatı, kızartma kokusu mutfak kokusu, dışardan gelen kokuları savar koku muhafazası, koku klepesi, baca aksesuarı , atık koku, komşu mutfakları , baca havalandırma menfezleri , spiral boru aparatı, aspiratör bağlantı elemanı, bina baca havalandırmaları, kokumatik, kokuya kapalı , koku kapatma aparatı, atık kokuya son, mutfak bacaları , bina bacaları havalandırması, temiz hava elemanı, baca bağlantı elemanı, koku koruyucu , dışardan gelen kokulara son ; temiz hava oksijenli hava