tr
Kilometre Taşları

BAŞARI GRUP

Başarı Metal, 1986 yılında çatı sistemleri ile buna bağlı oluk çeşitleri ve tüm aksesuarlarıyla, yüksek kalite standartları altında üretim yapan bir sanayi kuruluşu olarak yapı sektörüne giriş yapmıştır.

Edge markası ile; çatı çıkış kapakları, saçak alın saçları, eksiz oluk grubu, yağmur iniş boruları (köşeli), yuvarlak oluk grubu, yağmur iniş boruları (yuvarlak), ve buna bağlı genel aksesuarları üreten tüm çatı çeşitlerini, toplam çözüm ilkesi ve anlayışıyla üreten bir sanayi kuruluşudur. Türkiye pazarının çatı sistemleri ihtiyaçlarının tümüne hitap eden stratejisi ile birlikte, ihracatı da buna bağlı olarak her geçen gün büyümektedir. Başarı Grup ülkemizde , yapı malzemeleri sektörünün dinamiğini oluşturan çatı malzemeleri konusunda, çözüm odaklı, inovatif ve sürdürülebilir bir hedefle pazara sunduğu ürün gamını, tam müşteri memnuniyeti odaklı olarak prensip edinmiştir.

Bugüne dek, birçok yeni ürününü ilk kez pazara sunmanın gururunu yaşayan Başarı Grup, bu kez de Türkiye’de bir ilke imza atarak, yeni tescilli ürünü Metal Desenli Çit’i, 2018 ocak ayı itibari ile ülkemizin tüm çevre düzenlemesi uygulamalarına sunmuştur. Üretim teknolojisinin çatı sistemleri sektöründe, Ar-Ge’den ödün vermeksizin devam eden Başarı Grup stratejik planlaması önümüzdeki yıllarda da aynı gelişim ve yenilikçi anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.


Saygılarımızla,

Başarı Grup 

Kenan Yıldırım
Genel Müdür

×
Merhaba. Bize WhatsApp ile ulaşabilirsiniz.